Laiptų gamyba

Laiptų projektavimas, gamyba ir montavimas.

Metalinė laiptų konstrukcija.

Uosinės pakopos.

Ąžuolinės pakopos

>

Maksimalus dizainas ir patogumas

+370 687 22208

Laiptų projektavimas ir gamyba

Laiptų planavimas ir gamyba prasideda nuo projekto. Optimalus laiptų pakopos aukštis yra 17cm, o plotis yra 29 cm, tačiau dažnai laiptų projektavimo etape pasitaiko, kad pagal erdvę laiptai neišsidėsto taip kaip norėtųsi. Tokiu atveju laiptų gamyboje pritaikomi standartai pagal laiptų statumo kategorijas.

Dažniausiai laiptai daromi dviem arba trim etapais:

Pirmas etapas - laiptų karkasas (laiptasija) – užsakomas ir montuojamas, kol vyksta name tinkavimo darbai). Sumontavus laiptų karkasą juo galima vaikščioti į kitą aukštą.

Antras etapas – laiptų pakopos – jų montavimą geriausiai planuoti, kai yra sienų apdaila. Atvirų laiptų pakopos montuojamos su atitraukimu nuo sienos ~2,5cm. Taip daroma dėl to, kad ateityje norint perdažyti sienas būtų galimybė už pakopų užkišti voliuką.

Trečias etapas – laiptų turėklai – priklausomai nuo sudėtingumo, pradedami gaminti, kai pakopos būna sumontuotos. turėklų montavimą reiktų planuoti, kai visi didesni baldai jau užnešti į viršų.

 

Matavimas ir projektavimas

Laiptų projektuotojas , atvykęs į objektą tiksliai išsimatuos, patars bei suteiks pagrindinę informaciją. Pagal esamą situaciją objekte galėsite matyti kaip atrodys Jūsų laiptai. Matavimo darbai ir konsultacijos - nemokami.

Gamyba
Laiptus gaminame pasitelkę šiuolaikines technologijas. Laiptų karkasą gaminame iš 3mm lakštinio plieno. Detales gaminame šiuolaikinėmis CNC plazminio pjovimo staklėmis, kas užtikrina didelį tikslumą ir kokybę. Moderni įranga užtikrina kokybišką laiptų pakopų ir turėklo porankio medienos suklijavimą.

Montavimas
Kvalifikuoti montuotojai greitai ir kokybiškai sumontuos Jūsų laiptus.

Visos teisės saugomos © 2016

+370 687 22208   |   saulius@litforma.lt

  • Facebook Black Round
  • Twitter Black Round
  • Instagram Black Round
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now